Sesje fotograficzne – informacje

Dlaczego SuperFrajda?

Dlatego, że zdjęcia u nas to świetna zabawa dla Twojego dziecka w czasie sesji i piękna pamiątka na całe życie!

W naszym studio na dzieci czekają zabawki, akcesoria, elementy stylizacji… wszystko aby zapewnić im świetną zabawę, a nam umożliwić uchwycenie pięknych kadrów. W trakcie zabawy dzieci są rozluźnione, naturalne i uśmiechnięte. Pokazują swą prawdziwą naturę. Daje to zdecydowanie lepsze rezultaty niż zmuszanie ich do wymuszonych min przy pozowanych zdjęciach! :)

Aby osiągnąć najlepszy rezultat, dokładnie dopasowany do Waszych oczekiwań, każdą sesję rozpoczynamy od rozmowy, w czasie której ustalamy nad jakimi zdjęciami będziemy pracować.
Istnieje możliwość podzielenia jednej sesji na część dziecięcą i rodzinną.

Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w różnym wieku, jak i z całymi rodzinami, umożliwia zachowanie spokojnej, przyjaznej atmosfery i efektywnie wykorzystanie czasu sesji.

Istotne jest również, że pracujemy w naszym prywatnym studio, rezerwując odpowiednio dużo czasu na każdą sesję. W rezultacie nie mamy w trakcie sesji presji czasowej, która często towarzyszy fotografom pracującym w wynajętych studiach. My możemy zrobić przerwy tak, by dzieci mogły odpocząć, czy zjeść przekąskę.

Podstawowe rodzaje sesji dziecięcych i rodzinnych są przedstawione w naszym CENNIKU, ale oczywiście możliwe jest dopasowanie zakresu sesji fotograficznej do indywidualnych oczekiwań.

Zdjęcia udostępniamy w formie cyfrowej, co oznacza że nie pobieramy opłat za każdą kolejną odbitkę. Wszystkie przekazywane zdjęcia są w wysokiej rozdzielczości, co umożliwia ich różne zastosowania.
Jako opcje dodatkowe oferujemy wykonanie fotoksiążek i innych form prezentacji zdjęć.

Comments are closed.